cc
c
Hjem | Nyheter | Deltagere | Tidsplan | Arrangørstab | Program | Resultater | Overnatting | Vegbeskrivelse | Sponsorer | Video | Bilder

 


Deltagere 2014

Klikk på navn for bilde og presentasjon av hverenkelt deltager

 

  Hundefører Hund Rase Klubb Lag
1 Cathrine Sallaup XO Bris Schäferhund Nidaros BHK Kennel XO
2 Kamilla Nyhagen Ariens Xie Schäferhund NRH, NBF Team Ariens
3 Jon Leiros Gråmanns Bruce Schäferhund NRH  
4 Inger Kristine N. Hansen Sea-Croft The Celts Labrador Retriever NRH NRH lag 1
5 Marianne Barstad Melle Wirabruks Cheka Tervueren (m) NRH  
6 Sylvi Nilsen Doubteuse Amethyst Golden Retriever NRH, Elverum HK NRH lag 1
7 Camilla Skovly Entres Mork Schäferhund NRH NRH lag 1
8 Geir Rønning Dolma Ling's Xx Simsalabim Riesenschnauser NRH NRH lag 1
9 Oddveig Moen Hardeggkampens Argo Schäferhund Jetta HK, NRH Team Ariens
10 Terje Østlie Ariens (Bono) Schäferhund   Team Ariens
11 Jostein Aas Evallens black&tan Archie Australsk Kelpie Indre Østfold HK  
12 Hege Catrin Svendsen Tunevannet's Tingeling Border Collie Sarpsborg HK Team Tunevannet
13 Synnøve Botterli Qule-Quli's Eira Rottweiler NRH  
14 Per Sallaup XO Aylar Schäferhund NSchK avd Møre & Romsdal Kennel XO
15 Vidar Grøndalen Ariens Yatzy Schäferhund NRH Team Ariens
16 Marit Sunde Iliadens Elefsina Labrador Retriever Nidaros BHK Team Nidaros
17 Toril V. Pedersen Birk (Tin Tin) Border Collie Nidaros BHK Team Nidaros
18 Per Arne Bakke Breakpoint's Harley of Okey Groenendael Larvik og omegn HK  
19 Kristin Dyrkorn Karma Rottweiler NRH  
20 Aud Flemsæter Wirabruks Chana Malinois NRH Ronnys Sunnmørstisper
21 Torfinn Kroknes XO Cali Schäferhund NSchK avd Møre og Romsdal Kennel XO
22 Ronny Bunes Bjørnulvs Quality Cash Schäferhund NRH Ronnys Sunnmørstisper
23 Agneta Dalbakk Mandylike's Primrose Labrador Retriever Nidaros BHK Team Nidaros
24 Mona Herjuaune Ambolt's Kirvill Rottweiler NRH  
25 Anne Cecilie Eide Sindregardens Nicky R Border Collie  Sunnmøre HK/ NRH Ronnys Sunnmørstisper
26 Vibecke Carlson Vangteigen's Eloke Schäferhund Ørsta og Volda HK, NRH Ronnys Sunnmørstisper
27 Raymond Njøten Mika Nova S D. Tolling Retriever  NRH  
28 Karen Sofie Skotheim Aquamanda's Spinnvill Chesapeake Bay Retriever  NRH  
29 Knut Oskarsen Arono Vom Parchimer Land Schäferhund Kongsberg HK Team Vargfjell
30 Anders Svare Leonardas Driftige Nemi Malinois Nidaros BHK Team Nidaros
31 Aina Øverland Ulvehiets Back in Black Schäferhund NSchK avd Agder  
32 Anita Helgesen Kiæråsens Zeppo Border Collie Tønsberg Hundeklubb Team Tunevannet
33 Hildur Eilertsen Hilkans Irma Labrador retriever NRH  
34 Torunn Osen Tunevannets Hippi Border Collie Sarpsborg HK Team Tunevannet
35 Monica Tegler Tunevannets Izi Border Collie Sarpsborg HK Team Tunevannet
36 Terje Sandstå Vargfjells Kenza Schäferhund Voss Hundeklubb Team Vargfjell