Vinnere, bestemannspremier og deltagere

Nr. 1 Oddveig Moen ‐ Ariens Bass , poeng: 1241,50
Nr. 2 Terje Østlie ‐ Ariens (Bono) , poeng: 1235,00
Nr. 3 Anita Johansen ‐ Ulvemors I V Silver Scorpio, poeng: 1176,00



Beste lydighet



Beste rundering



Beste spor og beste 50 x 50 felt



Beste debutant



Beste 30 x 30 felt

Beste lag - Team Ariens

 

  Hundefører Hund Rase Klubb Lag
1 Jon Leiros Gråmanns Bruce Schäferhund NRH NRH Østland
2 Aud Flemsæter Wirabruks Chana Malinois NRH NRH Møre og Romsdal
3 Agneta Dalbakk Mandylike's Primrose Labrador Retriever Nidaros BHK Team Nidaros
4 Marit Sunde Iliadens Elefsina Labrador Retriever Nidaros BHK Team Nidaros
5 Vibecke Carlson Vangteigen's Eloke Schäferhund Ørsta og Volda HK, NRH NRH Møre og Romsdal
6 Knut Oskarsen Arono Vom Parchimer Land Schäferhund Kongsberg HK  
7 Kamilla Nyhagen Tjh Ariens Birka Schäferhund NRH, NBF Kennel Ariens
8 Nina Leiros Stenburys Black Finder "Vito" Labrador Retriever NRH NRH Østland
9 Lisa Nordmo Vargfjells Mickey The Maniac Schäferhund NRH NRH Østland
10 Terje Østlie Ariens (Bono) Schäferhund   Kennel Ariens
11 Vidar Grøndalen Ariens Yatzy Schäferhund NRH Kennel Ariens
12 Sylvi Nilsen Doubteuse Amethyst Golden Retriever NRH, Elverum HK NRH 2
13 Dario Olivares Grom Flat/Labrador NRH  
14 Ingunn H Hognestad Wirrabruks Chaki Malinois Klepp BHK  
15 Inger Kristine Namlos Sea-Croft The Celts Labrador Retriever Larvik og Omegn Hundeklubb NRH 2
16 Ronny Bunes Bjørnulvs Quality Cash Schäferhund NRH NRH Møre og Romsdal
17 Anita Helgesen Kiæråsens Zeppo Border Collie Tønsberg Hundeklubb Team Tunevannet
18 Bjørg Abelsen Mi-Jos Ela Schäferhund NRH NRH Nordlys
19 Arne Andreassen Rapport`s Theodor Schäferhund NRH NRH Nordlys
20 Kristian B. Larsen Viltvårdarns Nipa Labrador Retriever NRH NRH Nordlys
21 Hege Catrin Svendsen Tunevannet's Tingeling Border Collie Sarpsborg HK Team Tunevannet
22 Camilla Høst My Blanding NRH NRH 2
23 Kristin Dyrkorn Karma Rottweiler NRH NRH Møre og Romsdal
24 Torunn Osen Tunevannets Hippi Border Collie Sarpsborg HK Team Tunevannet
25 Oddveig Moen Ariens Bass Schäferhund Jetta HK, NRH Kennel Ariens
26 Geir Rønning Dolma Ling's Xx Simsalabim Riesenschnauser NRH NRH 2
27 Anita Heer Magneslia's Carmen Malinois Indre Østfoll Hundeklubb  
28 Terje Sandstå Vargfjells Kenza Schäferhund Voss Hundeklubb  
29 Jon Arne Vedvik Vangteigen's Deco Schäferhund NSchK avd Romerike  
30 Silje M Steinstø Aniaras Honey Pie Flat Coated Retriever  NRH  
31 Torun Thomasen Skronedale Alvar Engelsk Springer Spaniel Stovner HK  
32 Anita Johansen Ulvemors I V Silver Scorpio Tervueren Nidaros BHK Team Nidaros