Hjem | Deltagere | Tidsplan | Arrangørstab | Program | Resultater | Overnatting | Vegbeskrivelse | Sponsorer | Video | Bilder

Deltagere 2018

For mer info om hver enkelt deltager - klikk på navnet og du kommer til deres egen side.
(Har du ikke fått egen side? Ta kontakt med oss, da mangler vi opplysninger på deg/ hund)

  Hundefører Hund Rase Klubb Lag
1 Vibecke Carlsson BH Ty Border Collie NRH Møre og Romsdal NRH Møre og Romsdal
2 Kamilla Nyhagen Ariens Defender Schaferhund NRH Team Ariens
3 Lidvard Auflem Lann Morian Lennox Groendael Nidaros Brukshundklubb  
4 Linda Kahlow * Viätt`s Mia Border Collie Norsk Schaferhundklubb Avd Helgeland  
5 Rolf-Rune Solhaug * Viått`s Haxa Border Collie NRH Rana Lokallag  
6 Frank Mellemsæther * Belgerulven`s Brutale Smertehyl Mallinois Fosen Brukshundklubb  
7 Susanne Tortenvik * Jippi Border Collie NRH Rana Lokallag  
8 Hildegunn Midtbø Bondhus Ayla Border Collie NRH Møre og Romsdal NRH Møre og Romsdal
9
Sylvi Nilsen NBCH, SE SPCH Doubleuse Amethyst Golden Retriever NRH, Elverum Hundeklubb  
10 Isabell Befring Njøten Lymmel`s Jojo Mallinois BSBK  
11 Bjørnar Strand Kustmarkens Bari Schaferhund Nidaros BHK  
12 Rannveig Boman Kiæråsens Ben Sid Border Collie Fredrikstad og Omegn brukshundklubb Østfold Gjeterhundlag
13 John Skjørestad * Huntingfudges A Proper Ginger Golden Retriever Norske Redningshunder  
14 Oddveig H. Moen BH Ariens Bass Schaferhund NBF Team Ariens
15 Hege Catrin Svendsen Tunevannets Tingeling Border Collie Sarpsborg Hundeklubb Østfold Gjeterhundlag
16 Kristin Løken BH ChaBlis von Erikson Airedale Terrier Holmestrand Hndeklubb  
17 Hege Iversen Foolmann`s Oh so Active Cosmo Golden Retriever Norske Redningshunder  
18 Ronny Iversen Foolmann`s Oh So Active Iver Golden Retriever Norske Redningshunder  
19 Øystein Ramseng * Jim Schaferhund Norske Redningshunder NRH Oslo/Asker/Bærum
20 Ingvid Hogstad * Vindögats Nieras (Pim) Golden Retriever NRH Oslo, Asker og Bærum NRH Oslo/Asker/Bærum
21 Ingeborg Wilhelmsen * Charlie Blanding NRH, Oslo, Asker og Bærum NRH Oslo/Asker/Bærum
22 Jostein Aas Iaxedex Ego Schaferhund Indre Østfold Hundeklubb Indre Østfold Hundeklubb
23 Helge Omnes Sea-Croft Kay`s Icon (Kaizer) Labrador Grenland Hundeklubb  
24 Randi Slålien Leo Working Kelpie  
25 Anita Heer Magneslias Carmen Mallinois Indre Østfold Hundeklubb Indre Østfold Hundeklubb
26 Carita Leirivaara Spike Blanding Asker Hundeklubb / NRH Oslo NRH Oslo/Asker/Bærum
27 Jenny Johnsen * Mika Labrador Retriever Voss Hundeklubb  
28 Else Helene Feet * NBCH NLCH Jannoffs Energiske Ciao Border Collie Stovner Hundeklubb  
29 Ellen Staurset Roxy Blanding Asker Hundeklubb  
30 Monica Tegler NMSp-14-16, NBCH Tunevannets Mayra Border Collie Sarpsborg Hundeklubb /Østfold Gjeterhundlag Østfold Gjeterhundlag
31 Reidun Mo * Ice Border Collie NRH Rygge Lag
32 Kristin Dyrkorn Karma Rottweiler NRH Møre og Romsdal NRH Møre og Romsdal
33 Hans Brogård Jensen Trollheads Kampa Schaferhund NRH NRH Rygge Lag
34 Torunn Osen NBCH Tunevannets Hippi Border Collie Sarpsborg Hundeklubb Østfold Gjeterhundlag
35 Hildur Eilertsen Hilkans Irma Labrador NRH  
36 Karoline Reitan * BH Blackneck`s B`Xanti Malinois Stovner Hundeklubb  
37 Michelle Hauge * Aika Schaferhund NRH Rygge NRH Rygge Lag
38 Morten Hansen Tarriq`s Ixx Schaferhund Indre Østfold Hundeklubb Indre Østfold Hundeklubb
39 Toril V. Pedersen Ariens Bambi (Bono) Schaferhund Nidaros Brukshundklubb Team Ariens

* = debutant