Hjem | Deltagere | Tidsplan | Arrangørstab | Program | Resultater | Overnatting | Vegbeskrivelse | Sponsorer | Video | Bilder

Deltagere 2019

For mer info om hver enkelt deltager - klikk på navnet og du kommer til deres egen side.
(Har du ikke fått egen side? Ta kontakt med oss, da mangler vi opplysninger på deg/ hund)

  Hundefører Hund Rase Klubb Lag
1 Michelle Hauge Aika Schaferhund NRH Østfold/Follo  
2 Jenny Johnsen Mika Labrador Retriever Voss Hundeklubb  
3 Vibecke Carlsson BH Ty Border Collie Norske Redningshunder NRH Møre og Romsdal Lag
4 Lidvard Auflem Lann Morian Lennox Groenendael Nidaros BHK Team Nidaros
5 Toril Vatn Pedersen Hexgårdens Frost Border Collie Nidaros BHK Team Nidaros
6 Oddveig H.Moen BH Ariens Bass Schaferhund  
7 Rolf-Rune Solhaug Viâtt`s Hexa Border Collie NRH Rana Lokallag NRH Rana Lag
8 Inger Faugstad Flax Gaviro Chodsky Pes Larvik og Omegns Hundeklubb  
9 Øystein Ramseng Jim Schaferhund NRH NRH Oslo
10 Else Helene Feet NBCH NLCH SE SôCH Hexgårdens Wixie Border Collie NRH Oslo, Asker, Bærum, Stovner Hundeklubb Stovner Hundeklubb
11 Hilde Hov * NBCH Mio Border Collie Stovner Hundeklubb Stovner Hundeklubb
12 Ingvid Hogstad Vndôgats Nieras (Pim) Golden Retriever NRH Oslo, Asker og Bærum, Stovner Hundeklubb Stovner Hundeklubb
13 Agneta Dalbakk Mandylike`s Fullness "Guinness" Labrador Retriever Nidaros BHK  
14 Kristin Løken BH ChaBlis von Erikson Airedale Terrier Oslo og Omegn Dressurklubb  
15 Hildegunn Midtbø Bondhus Ayla Border Collie NRH Møre og Romsdal NRH Møre og Romsdal Lag
16 Roger Moe * Rapports Ærle-Atilla Schaferhund HV-01 HV-01
17 Ingar Oliversen Tunevannets Molli Border Collie HV-01 HV-01
18 Jon-Arne Melle * Arg frå Kolåstind Tervueren Nidaros BHK Kennel Kolåstind
19 Monica Tegler NM Sp-14 - 16 NBCH Tunevannets Mayra Border Collie Team Tunevannet
20 Rannveig Boman Kiæråsens Ben Sid Border Collie Fredrikstad og Omegn Brukshundklubb Kennel Kiæråsen
21 Unni Ørjasæter* Holckenhus`Juicy &Hot News (Lysti) Chesapeake Bay Retriever NRH Oslo/AB NRH Oslo
22 Gunvald Sætre* Alva frå Kolåstinden Tervueren NRH Møre og Romsdal Kennel Kolåstind
23 Bjørn Egil Hansen* Perdix Gundogs Fazer (Mille) Labrador NRH, Rana Lag NRH Rana Lag
24 Oda Vittor* Blackneck`s B`Ârke Mallinois HV-01 HV-01
25 Helge Omnes Sea-Croft Kay`s Icon (Kaizer) Labrador Grenland Hundeklubb  
26 Anita Heer Magneslias Carmen Belgisk Fårehund, Malinois Indre østfold Hundeklubb  
27 Anita Helgesen Tunevannets Rebell Border Collie Tønsberg Hundeklubb Team Tunevannet
28 Kamilla Nyhagen Ariens Defender Schäferhund  
29 Marita Wennerstrand Emilsen* Niqilas Delphos (Bror) Schäferhund HV-01 HV-01 
30 Britt Unni Rørstad* BH Ida Vom Dunklen Zwinger Schäferhund NRH Møre og Romsdal NRH Møre og Romsdal Lag
31 Geir Kildebo* NBCH Kiæråsens Zeppo Border Collie N.Schäferhundklubb, Avd Halden Kennel Kiæråsen
32 Carita Leirivaara Spike Blanding Asker Hundeklubb/NRH oslo/asker/Bærum NRH Oslo
33 Ellen Staurset Roxy Labradorblanding Asker Hundeklubb  
34 Ane Dille Andersen* Dilemma Malinois NRH Røros Lag  
35 Anne Kathrine Dille Trøst Blanding Malinois/schafer NRH Røros Lag  
36 Marianne Barstad Melle Anne frå Kolåstind Tervueren Kennel Kolåstind Kennel Kolåstind
37 Erik Wiklund* SE SöCH Mara vom roten Merlin Malinois Sverige  
38 Karoline Mosand Reitan BH Blackneck`s B`Xanti Malinois Stovner Hundeklubb Stovner Hundeklubb
39 Lene Wang Rhoden* Furukollen`s Absolute Action Malinois Namdal Fuglehundklubb  
40 Linda Kahlow Viätt`s Mia Border Collie Norsk Sch Klubb, avd Helgeland NRH Rana Lag
41 Margrethe Thømt* BH AD SL1 RL KORAD FH1 CIB NORD UCH Brukshoffets Baroness Blixen Hovawart Stovner Hundeklubb  
42 Bjørnar Strand Kustmarkens Bari Schäferhund Nidaros BHK Team Nidaros
43 Torunn Osen Kiæråsens Croz Border Collie Kennel Kiæråsen
44 Hege Svendsen Tunevannets Kasi Border Collie Team Tunevannet
45 Kristin Dyrkorn Karma Rottweiler Norske Redningshunder NRH Møre og Romsdal Lag
46 Trine Teien Torneryds Jarra Schäferhund Norske Redningshunder  
47 Susanne Tortenvik LP1, LP II Jippi Border Collie NRH Rana Lag
48 Ingeborg Wilhelmsen Charlie Blanding NRH Oslo
49 Silje Himle Gråmann`s Ymla Schäferhund NRH Voss lag  
50