Hjem | Deltagere | Tidsplan | Arrangørstab | Program | Resultater | Overnatting | Vegbeskrivelse | Sponsorer | Video | Bilder

 


Resultatliste - live (med enkeltresultater)

Resultatliste i PDF 2018

Nr 1 Torunn Osen - NBCH Tunevannets Hippi poeng: 1353,25
Nr 2 Michelle Hauge - Aika poeng: 1336,25
Nr 3 Sylvi Nilsen - NBCH, SE SPCH Doubleuse Amethyst poeng: 1263

Resultater lagkonkurranse

Resultater beste lag i felt og lydighet

Bestemannspremier

Bilder av vinnere/ bestemannspremier og deltagerliste med bilder


Resultater 2017

Resultatliste - live (med enkeltresultater)

Resultatliste i PDF 2017

Nr 1. Monica Tegler - Tunevannets Mayra, poeng: 1412,00
Nr 2. Terje Østlie - Ariens Bono, poeng: 1348,75
Nr 3. Bjørnar Strand - Kustmarkens Bari, poeng: 1306,50

Resultater lagkonkurranse

Resultater beste lag i felt og lydighet

Bestemannspremier

Bilder av vinnere/ bestemannspremier og deltagerliste med bilder



Resultater 2016

Resultatliste - live (med enkeltresultater)

Resultatliste i PDF 2016

Nr. 1 Oddveig Moen ‐ Ariens Bass , poeng: 1381,25
Nr. 2 Hilde Nordli - Greiaskogen Ayzo, poeng: 1273,5
Nr. 3 Vidar Grøndalen - Ariens Yatzy, poeng: 1257,0

Resultater lagkonkurranse

Resultater beste lag i felt og lydighet

Bestemannspremier

Bilder av vinnere/ bestemannspremier og deltagerliste med bilder


Resultater 2015

Resultatliste i PDF 2015

Nr. 1 Oddveig Moen ‐ Ariens Bass , poeng: 1241,50
Nr. 2 Terje Østlie ‐ Ariens (Bono) , poeng: 1235,00
Nr. 3 Anita Johansen ‐ Ulvemors I V Silver Scorpio, poeng: 1176,00

Resultater lagkonkurranse

Bestemannspremier

Bilder av vinnere/ bestemannspremier og deltagerliste med bilder


Resultater 2014

Resultatliste i PDF 2014

Nr 1. Toril V. Pedersen - Birk (Tin Tin) poeng: 1300
Nr 2. Monica Tegler - Tunevannets Izi poeng: 1265
Nr 3. Oddveig Moen - Hardeggkampens Argo poeng: 1253

Beste Spor: Agneta Dalbakk - Mandylike's Primrose
Beste Rundering: Camilla Skovly - Entres Mork
Beste 50x50 Felt: Terje Østlie - Ariens Bono
Beste 30x30 felt: Vidar Grøndalen - Ariens Yatzy
Beste Lydighet: Aina Øverland - Ulvehiets Back in Black
Beste debutant: Anita Helgesen - Kiæråsens Zeppo
Beste lag:
Kennel Ariens

Deltagerliste med presentasjon og bilder 2014


Resultater 2013

Resultatliste i PDF 2013

Nr. 1. Torill V. Pedersen - N.Bch. TinTin fra
Nr. 2. Oddveig Moen - Hardeggksampen's Argo
Nr. 3. Sylvi Nilsen - Doubleuse Amethyst



Beste Spor: Toril V. Pedersen - NBCH Tin-Tin 425 p
Beste Rundering: Oddveig Moen - Hardeggksampen's Argo
Beste 50x50 Felt: Anders Svare - BH IPO1 NLCH Leonardas Driftige Nemi
Beste 30x30 felt: Dag Harald Hansen - Åbogården's I-Varg
Beste Lydighet: Sylvi Nilsen - Doubleuse Amethyst
Beste debutant: Sylvi Nilsen - Doubleuse Amethyst
Beste lag: Team Nidaros

Resultater 2012

Resultatliste i PDF 2012

Nr. 1. Torill V. Pedersen med N.Bch. TinTin fra Nidaros BHK, tot. 933,0 p.
Nr. 2. Oddveig Moen med Hardeggkampens Argo fra NBF/NRH/Jetta hundeklub, tot. 862,5 p.
Nr. 3. Agneta Dalbakk med Mandylike's Primrose Ronja fra Nidaros BHK, tot. 843,25.



Beste Lydighet/Felt Toril V. Pedersen med N.Bch Tin Tin Vandrepokal sponset av Forsvarets Hundeskole.
Beste Spor: Oddveig Moen med Hardeggkampens Argo, premie i Jadekrystall sponset av Kennel Vargfjell.
Beste Rundering: Vidar Grøndalen med Ariens Yatzy, premie i Jadekrystall sponset av Norske Redningshunder.
Beste Felt: Toril V. Pedersen med N.Bch Tin Tin, premie i Jadekrystall sponset av Posaasen.
Beste Lydighet: Bjørnar Strand med BH NBCH Xo Axxe, premie i Jadekrystall sponset av Kennel XO.


Resultater 2011

Resultatliste i PDF 2011

Nr. 1. Torill V. Pedersen med N.Bch. TinTin fra Nidaros BHK, tot. 969,5 p.
Nr. 2. Monica Tegler med Tunevannets Izi fra Sarpsborg HK, tot. 902,5 p.
Nr. 3. Ingar Oliversen med Tunevannets Olli fra Sarpsborg HK, tot. 859,25.



Beste Lydighet/Felt Toril V. Pedersen med N.Bch Tin Tin sponset av Forsvarets Hundeskole.
Beste Spor: Monica Tegler med Tunevannets Izi, premie i Jadekrystall sponset av Kennel Vargfjell.
Beste Rundering: Toril V. Pedersen med N.Bch Tin Tin, premie i Jadekrystall sponset av Norske Redningshunder.
Beste Felt: Toril V. Pedersen med N.Bch Tin Tin, premie i Jadekrystall sponset av Kennel Brandfjellet.
Beste Lydighet: Monica Tegler med Tunevannets Izi, premie i Jadekrystall sponset av Kennel XO.


Resultater 2010

Resultatliste i PDF 2010

Nr. 1. Torill V. Pedersen med Border Collie N.Bch. TinTin fra Nidaros BHK, tot. 864 p
Nr. 2. Jon Leiros med Schäfer Gråmann's F-Hero fra NRH, tot. 830,75 p
Nr. 3. Bjørnar Strand med Schäfer BH Xo Axxe fra Nidaros BHK, tot 801,25 p



Bestemannspremier:
Beste Lydighet/Felt sponset av Forsvarets Hundeskole, vinner av den ble Toril V. Pedersen med Border Collie N.Bch Tin Tin
Beste Spor: Bjørnar Strand med Schäfer BH Xo Axxe, premie i Jadekrystall sponset av Kennel Brandfjellet.
Beste Rundering: Beate Letrud med Schafer Kurants Kawick, premie i Jadekrystall sponset av Norske Redningshunder.
Beste Felt: Toril V. Pedersen med Border Collie N.Bch Tin Tin, premie i Jadekrystall sponset av Kennel Vargfell
Beste Lydighet: Dag Harald Hansen - Schäfer Åbogården's I-Varg, premie i Jadekrystall sponset av Norsk Redningshund organisasjon (NRO)


Resultater 2009

Resultatliste i PDF 2009

Nr. 1. Torill V. Pedersen med Border Collie N.Bch. TinTin fra Nidaros BHK, tot. 725 p.
Nr. 2. Hege Schea Bakke med Border Collie Ytrelia's Yatzy fra Stovner HK, tot 706,5 p.
Nr. 3. Ronny Iversen med Vargfjells Frida fra Stovner HK, tot 666 p.


Bestemannspremier:
Beste Spor: Hege Schea Bakke med Border Collie Ytrelia`s Yatzy. Sponset av Kennel Brandfjellet,
Beste felt: Cathrine Sallaup med schæfer FH Molars Twix. Sponset av Kennel Vargfjell.
Beste Rundering: Sigvald Jensen med Malinois Didrik av Centaurus. Sponset av Norske Redningshunder.
Beste Lydighet: Hege Schea Bakke med Border Collie Ytrelia's Yatzy. Sponset av Norsk Brukshundsports Forbund.
Vandrepremie beste Lydighet/spor: Trond S Eidem med Vargfjells E.N.O